Instalatéři Praha – rady

Instalatéři Praha – plynaři – topenáři

Připravili jsme pro vás novou sekci rady a typy kde vám naši instalatéři Praha rádi poradí jak se zachovat v situacích než přijede instalatér, topenář nebo plynař nebo co udělat a jak předejít dalším problémům v oboru voda – topení – plyn. Volejte instalatéry nonstop na tel. čísle 739024696. Jsme tu právě my – instalatéři

Plynařské cinnosti - revize - kontroly - instalatérské práce Praha

Plynařské činnosti – revize – kontroly – instalatérské práce Praha

Topná sezóna před chvílí začala a během pár dnů bude v plném proudu. Nechte si nyní vše zkontrolovat než bude pozdě. Vše provádíme i v havarijní pohotovosti nonstop. Volejte naše topenáře, plynaře a instalatéry Praha, 7 dní v týdnu. Naše pobočky pro havarijní službu nonstop Praha – instalatéři – topenáři – plynaři naleznete v lokalitě Praha 7 , Praha 8 , Praha 9 , Kralupy nad Vltavou a Neratovice. Volejte kdykoli vč. svátků a dnů pracovního volna. Instalatéři – topenáři – plynaři – havarijní služba – nonstop plynaři – instalatérství – topenářství

Doporučení na podzimní servis kotlů před topnou sezónou

Doporučení na podzimní servis kotlů před topnou sezónou

Nečekejte příliš dlouho a udělejte pravidelný servis svých plynových a elektrických kotlů. Během topné sezony jsou čekací doby často velmi dlouhé. Tak se tomu raději vyhněte. Volejte naše instalatéry, topenáře a plynaře

Instalatérství a topenářství - opravy - havárie

Instalatérství a topenářství – opravy – havárie

Všechny naše činnosti provádíme v lokalitě Praha, Neratovice a Kralupy nad Vltavou. Vše od činnosti instalatérů, topenářů. plynařů: opravy umyvadel, toalet, van, dřezů, baterií, kotlů, radiátorů, úniků plynu a mnoho dalšího. Naše práce provádíme ve všech těchto lokalitách samozřejmě nonstop. Klíčová slova: instalatéři Praha – topenáři Praha – plynaři Praha – instalatérství – topenářství – plynařství – instalatér Praha 9 – topenář Praha 8 – plynař Praha 7

Instalatéři Praha 9

Instalatéři Praha 9

Máme výjezdové místo na Praze 9. Využijte i naší havarijní službu nonstop Praha 9. Instalatéři Praha – topenáři – plynaři.

 

Instalatéři Praha 8

Instalatéři Praha 8

Máme výjezdové místo na Praze 8. Využijte i naší havarijní službu nonstop Praha 8. Instalatéři Praha – topenáři – plynaři.

 

Instalatéři Praha 7

Instalatéři Praha 7

Máme výjezdové místo na Praze 7. Využijte i naší havarijní službu nonstop Praha 7. Instalatéři Praha – topenáři – plynaři.

 

Plynaři Praha 7 - topenáři Praha 8 - instalatéři Praha 9

Plynaři Praha 7 – topenáři Praha 8 – instalatéři Praha 9

Provádíme vše okolo vody – topení – plynu od kapajících kohoutků, přes opravy kotlů až po velké rekonstrukce. Provozujeme také nonstop havariní službu v Praze, Neratovicích a Kralupech nad Vltavou. V Praze navíc máme výjezdní místa na Praze 7, Praze 8 a Praze 9 . Volejte nonstop na tel.: 739 024 696 nebo pište na e-mail: info@vodotopo-riha.cz

 

Plynaři - topenáři - instalatéři Praha - výjezdní místa Praha 7, Praha 8. Praha 9 - nonstop servis kotlů

Plynaři – topenáři – instalatéři Praha – výjezdní místa Praha 7, Praha 8, Praha 9 – nonstop servis kotlů

Potřebujete havarijní službu nonstop ještě dnes nebo nejlépe hned? Tak volejte na telefonní číslo : 739 024 696 . Provádíme vše od kapajících kohoutků až po rozsáhlé stavby. Vše v oblasti voda – topení – plyn a to včetně nonstop servisu kotlů. Výjezdová místa našich topenářů Praha, plynařů Praha, instalatérů Praha jsou bonusem každého našeho zákazníka, který bude potřebovat vše v oblasti voda – topení – plyn , aby náš technik byl na místě zakázky v co nejkratším možném čase. Čas je je důležitý zejména v době kdy se jedná o havárii. To každý velmi ocení. Ovšem naši plynaři Praha, topenáři Praha, instalatéři Praha vč. havarijního servisu vám pomohou nejen v oblastech výjezdových míst, ale také po celém regionu Praha a v oblastech Středočeského kraje, kde máme výjezdová místa také. Jedná se o Kralupy nad Vltavou a Neratovice. Jsme Vám k dispozici. Tým instalatérů, topenářů a plynařů.

 

Výjezdová místa našich instalatérů a topenářů z Prahy

Výjezdová místa našich instalatérů a topenářů z Prahy

Naši instalatéři nonstop Praha, topenáři nonstop Praha a plynaři nonstop Praha Vám vyhoví vždy, kdy to bude jen třeba. Naše výjezdní místa jsou: instalatéři Praha 7 , instalatéři Praha 8 , instalatéři Praha 9 , instalatéři Neratovice , instalatéři Kralupy nad Vltavou . Samozřejmě naši pracovníci neprovádí tyto činnosti jen v oblastech výjezdových míst , ale také po celém regionu Praha a v oblastech Prahy západ, výjezdní místa jsou klíčové zejména z důvodu rychlosti dojezdu instalatéra, topenáře nebo plynaře. Volejte naše instalatéry Praha na telefonním čísle : 739 024 696 nebo pište na e-mail: info@vodotopo-riha.cz

 

Instalatérské - topenářské - plynařské práce - servis kotlů

Instalatérské – topenářské – plynařské práce – servis kotlů

Naši instalatéři Praha mají výjezdní místa a působnost pro havarijní nonstop linku na Praze 7 –  Holešovicích, Praze 8 – Karlín a Kobylisy, Praze 9 – Letňanech, Neratovicích a Kralupech nad Vltavou. Provádíme nejen instalatérské práce, ale také topenářské a plynařské práce a to včetně havarijní nonstop linky na pobočkách viz. výše, ale samozřejmě také po celé Praze, potažmo po celém regionu Praha včetně spádových částí i Prahy – západ. Dále provádíme záruční i pozáruční servis kotlů značek: JunkersProthermDakonMoraDestilaKarmaVaillantBaxiDe DietrichHermannWolfBuderusDražice . Instalatérské práce: Vše od kapajících kohoutků až po celé vodoinstalace včetně nonstop linky. Topenářské práce: Vše od maličkostí, drobných úniků topné vody až po celé topné okruhy v halách a atd. a to včetně havarijního nonstop servisu. Plynařské práce: Od drobných úniků plynu, montáže sporáků, kotlů až po celé plynofikace, včetně našich služeb nonstop. Sledujte nás také na Facebooku zde.

 

Havarijní služba NONSTOP Praha

Havarijní služba NONSTOP Praha

V rámci naší instalatérské havarijní služby jsme tu pro vás v podstatě kdykoli. Volejte naše instalatéry , topenáře a plynaře. Naše služby naleznete v sekci Havarijní služba nostop Praha. U našich prací v rámci havarijní pohotovosti Nonstop bereme pouze hotovost. Pro možnost platby kartou se zatím pracuje. Využijte naší instalatérské pohotovsti nonstop 24/7. Volejte na telefonní číslo: 739 024 696 a po telefonu vám náš instalatér poradí kde vypnout vodu nebo topení než k vám dorazí. Zahájení oprav je samožřejmostí ihned na místě po příjezdu. U nás nezažijete aby instalatér zavřel pouze vodu a řekl: opravíme to až zítra. Jsme tu pro vás s jakýmkoli problémem: Vaše instalatérská FIRMA .

Instalatérské , topenářské a plynařské práce Praha

Instalatérské , topenářské a plynařské práce Praha

Naše instalatérské, topenářské a plynařské činosti se dělí na práce havárijního charakteru , drobné instalatérské a topenářské činosti, větší zakázky – tedy nad jeden den a v neposlední řadě řadě také na kompletní rekonstrukce bytů, domů i celých bytových komplexů. Na všech těchto již zmiňovaných činostech vám dokáže naše nepříliš velká firma vytvořit v podstatě cokoli a to včetně zednických, elekrikářských , obkladačských prací a mnoho dalšího. Samozřejmě na tyto práce se vytváří cenová kalkulace a to včetně smlouvy o dílo. Kalkulace se provádí ZDARMA. Neváhejte kontaktovat naší instalatérskou firmu kdykoli na tel. čísle NOSTOP 739 024 696.

Topenáři a instalatéři Praha NONSTOP

Topenáři a instalatéři Praha NONSTOP

Naším cílem je vytvářet co nejkvalitnější služby v oboru instalatérství topenářství. Zdravá a suveréní firma by měla nabízet tyto služby co možná nejlépe. Proto se snažíme aby naši INSTALATÉŘI plnili přání našich zákazníků, jakoby byli našimi pány. Můžete nás volat opravdu na cokoli, co vás bude trápit: instalatérství , topenářství plynařství. Jen takový malý příklad: pokud vás zlobí karma, netopí wawky, opravy toalet – wc a to včetně závěsných wc, oprava tekoucích radiátorů, opravy úniku plynu a mnoho dalších, tak nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu pro vás! Naši instalatéři , topenáři plynaři – jsme z Prahy.

Instalatéři Praha

Instalatéři a topenáři Praha

Naše instalatérské a topenářské práce provádíme nejmodernějšími metodami, které naleznete na našem trhu. Vyměníme vám váš kotel, radiátory, potrubí, vytvoříme kanalizaci a mnoho dalšího. Samozřejmě ani opravy nám nejsou cizí. Opravy kotlů, prasklých trubek a mnoho dalšího v podobě naší havarijní služby nostop  instalatérů a topenářů Praha. Naši instalatéři Praha mají výjezdová místa v Praha 7 Holešovice , Praha 8 Karlín, Kobylisy , Praha 9 Letňany. Jsme tu pro vás kdykoli budete potřebovat. Vaši instalatéři a topenáři Praha .