Reference

Rekonstrukce domu Praha 9

Zakázka – soukromý investor z Prahy 9. Vytvoření nových rozvodů vody, topení a plynu. Spotřebiče do koupelny a kuchyně.

Instalatérské a topenářské práce Praha 4

Kompletní dodávka a montáž instalatérských a topenářských prací. Montáž vody, topení a plynu v rodinném domku. Práce se prováděla na několik etap. Přípojka vody a odpadů, montáž hrubých rozvodů vody a podlahového topení a v poslední řadě kompletace koupelen, kotelny a celkové dokončení. Celá práce pro soukromého investora byla realizována v Praze 4 – Krči. […]

Topenářské práce – zhotovení topení v panelovém domě Praha 8 – Bohnice

Výměna rozvodů topení + radiátory v panelovém domě.             

Topenáři Praha 9 – topenářské práce

Propojení kotle na tuhá paliva s akumulační nádrží. Osazení čerpadel, propojení měděným potrubím a zprovoznění.

Topenářské práce – Praha 4 -Spořilov

Na této zakázce poptával zákazník topenářské práce, konkrétně výměnu starých žebrových radiátorů za nové ploché od firmy Korado (typ Korado klasik R). Před radiátory bylo nutné vyměnit termostatické ventily,hlavice a uzaviratelné šroubení na zpátečním potrubí. U jednoho radiátoru požádal zákazník o přesunutí na střed okna, tento radiátor byl dopojen potrubím z mědi.

Instalatérství a topenářství Praha

Tato zakázka byla provádělna na Praze 5 – Smíchov. Poptávající zde požádal o kompletaci koupelny a položení dlažby a obkladů. Vanová baterie je podomítková od výrobce Hansgrohe jakož i umyvadlová stojánková baterie. Umyvadlo je od výrobce Jika a vana od výrobce Ravak. Předstěnový systém závěsného WC je od firmy Grohe.

Montáž topení – Nučice

Tato montáž obsahovala vytvoření topného rozvodu. Radiátory byli od výrobce Korado. Rozvody byli vytvořeny z mědi.

Topenářské práce Praha 6 – Řepy

Na této zakázce se na žádost investora vyměňovaly radiátory. Demontáž starých litinových radiátorů a připojení nových značky Korado. Zde byly namontovány i nové termostatické ventily včetně uzavíracích ventilů od firmy Ivar.