Nabídka našich prací

Naše firma založená roku 2006 se specializuje na veškeré instalatérské, topenářské a plynařské práce. Nabízíme také nonstop havarijní službu a to 7 dní v týdnu po celém regionu Praha a jejímu blízkému okolí.

Zabýváme se jak drobnými pracemi, tak i kompletními rekonstrukcemi od A do Z.

Z drobných zakázek realizujeme opravy např.: Radiátorů, kotlů, potrubí (všech značek k sehnání na  našem trhu), výměny čerpadel, trojcestných ventilů, vypouštěcích kohoutů, šroubení atd. Výměny rohových ventilů, vodoměrných sestav, bojlerů, baterií a mnoho dalších. Řešíme také úniky plynu, připojení plynových sporáků, výměny plynových kohoutů, plynových hadic… V případě větších oprav či rekonstrukce plynového vedení je třeba zajistit revizi. Pokud ve Vašem bytě či domě je cítit plyn, tak raději neotálejte a hned si zajistěte technika, který je situaci schopen v co nejkratším čase řešit – nejlépe ihned. Vyhnete se tím veškerým problémům s plynárnami, které mimochodem jsou schopny i v mrazech vám plyn zavřít a to do té doby než závadu odstraníte (plynárny tyto opravy neřeší). Pokud nás budete chtít informovat, rádi vám problém vyřešíme a uvedeme vše do normálu než k problému došlo.

U větších zakázek je potřeba abyste nás kontaktovali nejméně 14 dní dopředu buď na e-mail: info@vodotopo-riha.cz nebo na telefonní číslo: 739 024 696 .

Na zakázku se přijedeme nejprve podívat, celou situaci zaměříme a vytvoříme cenovou nabídku a to ZDARMA. Pokud nabídku budete akceptovat, tak pro vás vytvoříme smlouvu o dílo kde bude přesně specifikováno, co si budete přát, z tohoto důvodu nemusíte mít žádný strach o svou investici.

U těchto zakázek požadujeme zálohu pouze na materiál ve výši 60 – 75%.

Doba realizace trvá podle přání a složitosti práce. Například u rekonstrukcí koupelen to bývá z praxe 10 – 14 dní a to včetně vyzdění, obkladů a kompletace zařizovacích předmětů.

Po dokončení vytváříme protokol o tlakových zkouškách vody, odpadů, plynu a topení. Rovněž vytváříme také předávací protokol. Po podepsání předávacího protokolu předáme fakturu kde je vyznačená zálohová faktura a doplatek, který je z pravidla proplacen v hotovosti nebo bankovním převodem. Přesvědčte se sami jak vypadají naše práce na našich webových stránkách v sekci reference.

Pokud budete požadovat jakoukoli činnost námi nabízených služeb, tak nás neváhejte kontaktovat.